Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 03:18
Ексклюзив: Черкаси

У Черкасах стабільно працює лише один світлофор для незрячих

У Черкасах стабільно працює лише один світлофор для незрячих

ЧЕРКАСИ. 16 грудня. УНН-Центр. В обласному центрі існує тільки один світлофор, обладнаний звуковим сигналом, який працює постійно — на розі бульвару Шевченка та вул. Університетської. Ще чотири працюють час від часу або й зовсім не працюють. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр розповіли у відділі управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Світлофори, обладнані звуковим сигналом, який замінює незрячим світловий сигнал, розташовані на пішохідних переходах поблизу Першої міської лікарні, на розі бульв. Шевченка і вул. Смілянської, бульв. Шевченка і вул. Чорновола, вул. Смілянської і вул. Гоголя (поблизу Центрального ринку). Останній, треба зауважити, час від часу таки працює.

“У місті є 5 світлофорів, де така функція передбачена і може працювати. Але вона може бути свідомо відключена або ж просто вийшла з ладу”, - сказав працівник відділу.

В області є ще два таких світлофори — в Смілі та Умані. Рішення про встановлення нових приймає виконком міської ради на прохання жителів міста, а виконує його згадане управління — колишня ДАІ.