Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 03:20
Ексклюзив: Черкаси

Відсьогодні черкащанам розпочнуть видавати біометричні паспорти

Відсьогодні черкащанам розпочнуть видавати біометричні паспорти

ЧЕРКАСИ. 11 січня. УНН-Центр. З сьогоднішнього дня, 11 січня, черкащани мають змогу отримати новий біометричний паспорт. Видача розпочнеться об 11:00. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомили в управлінні Державної міграційної служби в Черкаській області.

Біометричні паспорти з безконтактним електронним носієм, або ID-картки, видаватимуть особам що досягли 16-річного віку і тим, хто отримує паспорт вперше — згідно відповідної постанови Кабміну.

“Скільки буде видано документів у нашому регіоні, передбачити важко. Проблем додають і погодні умови, і недостатня інформованість громадян щодо можливості отримати такий документ”, - пояснив керівник прес-служби ДМС в Черкаській області Дмитро Калініченко.

Довідка УНН-Центр: Відповідно до чинного законодавства, паспорт громадянина України, що видається сьогодні підрозділами Державної міграційної служби України, має необмежений строк дії, а тому, навіть після впровадження паспортів нового зразка, такі паспорти залишаться чинними. Змінювати їх на біометричні – це право, але не обов'язок кожного громадянина України.