Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 03:21
Новини: Дніпро

У Дніпрі відкриють хостел для переселенців, які потерпають від домашнього насильства

У Дніпрі відкриють хостел для переселенців, які потерпають від домашнього насильства

ДНІПРО. 22 березня. УНН-Центр. У Дніпрі в межах проекту “Рука допомоги” відкриють хостел та коворкінг для переселенців, які потерпають від домашнього й гендерно-орієнтованого насильства. Про це в коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомила представник громадської організації Ірина Приходько.

“Відкриття відбудеться за адресою вул.Бельгійська, 3. Хостел розрахований на вісім осіб: чотирьох жінок та чотирьох чоловіків. У ньому можна буде перебувати 3-5 днів. Також клієнти матимуть змогу відвідати коворкінг-центр, оснащений шістьма комп’ютерами, й написати резюме, аби знайти роботу”, — розповіла Ірина Приходько.

За її словами, будь-хто скористатися можливістю безкоштовно проживати у хостелі не зможе, оскільки в основному людей направлятимуть з різних організацій, з якими вони співпрацюють. В іншому випадку визначатиме соцпрацівник, чи справді людина потребує допомоги.

Вона також додала, що адаптуватися жінкам, які потерпали від насильства, допомогатимуть психолог, юрист та соцпрацівник. Крім цього, переселенці зможуть відвідати семінари про захист прав, профілактику хвороб (зокрема гепатиту, туберкульозу та ВІЛ/CНІДу) тощо.