Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 11:45
Новини: Черкаси

Найнижчу заробітну плату на Черкащині отримують кур’єри - статистика

Найнижчу заробітну плату на Черкащині отримують кур’єри - статистика

ЧЕРКАСИ. 1 квітня. УНН-Центр. Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у лютому 2017р. становила 5116 грн. Про це УНН-Центр повідомили у ГУ статистики у Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування і фінансова та страхова діяльність, а серед промислових видів діяльності – постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво комп'ютерів, електронної та оптичної продукції, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,3 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, виробництві електричного устатковання і не перевищував 68% від середнього рівня по економіці.