Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 10:01
Новини: Черкаси

На Черкащині вже притягнули до кримінальної відповідальності 37 корупціонерів

На Черкащині вже притягнули до кримінальної відповідальності 37 корупціонерів

ЧЕРКАСИ. 19 квітня. УНН-Центр. Упродовж 2016 року та з початку 2017-го органами прокуратури області скеровано до суду 49 обвинувальних актів у кримінальних провадженнях про корупційні злочини, де 60 особам повідомлено про підозру. Судами до кримінальної відповідальності притягнуто 37 осіб. Про це розповів прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко, передає кореспондент УНН-Центр.

Так, за його словами, до трьох років позбавлення волі засуджено начальника управління Держземкадастру та експертизи, до п'яти років - завідувача сектору землеустрою та ринку земель відділу Держземагенства у Жашківському районі.

Він також розповів, що впродовж трьох місяців 2017 року до суду скеровано два обвинувальні акти щодо організованих груп стосовно дев'яти осіб у кримінальних корупційних провадженнях. Зокрема, зловживання службовим становищем та заволодіння чужим майном. Викрито злочинну діяльність шести державних службовців та однієї посадової особи органу місцевого самоврядування. У скерованих до суду кримінальних корупційних провадженнях встановлено матеріальну шкоду на загальну суму понад 6 млн грн, з них відшкодовано - 86%; накладено арешт на майно на суму понад 550 тис. грн; пред'явлено цивільний позов майже на 900 тис.грн.

"З початку року з дев'яти обвинувальних актів сім - про корупційні злочини. До кримінальної відповідальності (у закінчених провадженнях) притягнуто 12 правоохоронців, з яких п'ятеро - працівники поліції, ще п'ять - державної лісової охорони та двоє - Держрибохорони", - сказав Сергій Овчаренко.

Також на прес-конференції повідомили про прийняття рішення створити міжвідомчу робочу групу, до складу якої входитимуть працівники податкової служби та інші правоохоронні органи.