Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 10:01
Новини: Черкаси

У Черкасах висадили близько 400 дерев

У Черкасах висадили близько 400 дерев

ЧЕРКАСИ. 11 травня. УНН-Центр. Замість видалених сухостійних та фаутних дерев у Черкасах висаджують нові. Цієї весни вже висаджено близько 400 штук. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив начальник відділу екології Черкаської міської ради Володимир Гусаченко.

“По всьому місту зараз висаджують дерева, кущі, оформляють квітники. Зараз вже висаджено близько 400 дерев. Всього на цей рік заплановано висадити 800 штук нових дерев, але частину з них будемо садити вже восени — зараз період, сприятливий для садіння, вже закінчується. Насамперед садимо там, де просять жителі міста або ж на місцях видалених дерев. Найбільша з таких компенсаційних висадок була проведена на вулиці Смілянській”, - розповів Володимир Гусаченко.

За словами головного еколога міста, перевагу віддають загальноприйнятим в Європі видам дерев: це шість видів кленів, три види лип, куляста акація. Для парків, скверів, зелених зон — буки, катальпи, платани, дуби звичайний та червоний, хвойні породи. А вздовж вулиць намагаються садити дерева, що не ростуть вище восьми метрів та не потребують обрізки — клени та акації кулястих форм (як на вул.Сумгаїтській та Чорновола). Також багато висаджують кущів — барбарисів та піреї.

Як повідомляв УНН-Центр раніше, близько 150 дерев видалять у Черкасах.