Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 23 червня 2017 01:08
Новини: Кримінал

НАЗК направило до суду протоколи щодо секретаря міськради Київщини

НАЗК направило до суду протоколи щодо секретаря міськради Київщини

КИЇВ. 22 травня. УНН. Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності секретаря Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області, який голосував за встановлення собі надбавки. Про це УНН повідомили у прес-службі НАЗК.

Протоколи складено за адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою та другою статті 172-7 (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, секретар вказаної міської ради умисно допустив суперечність між приватним інтересом та представницькими повноваженнями: чиновник публічно не повідомив колегіальний орган про наявність у нього реального конфлікту інтересів та свідомо голосував за прийняття рішення про встановлення собі надбавки. Цим рішенням секретар отримав надбавку в розмірі 50% від посадового окладу та щомісячне преміювання в розмірі 150 % від посадового окладу.

Таким чином, секретар Переяслав-Хмельницької міської ради порушив вимоги п.1 ч.1 ст.28, ч.1 ст.35 Закону України “Про запобігання корупції”, ч.1 ст.591 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”.