Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 15:19
Новини: Економіка

НКРЕКП звернеться до уряду щодо заборгованості державних шахт за електроенергію

НКРЕКП звернеться до уряду щодо заборгованості державних шахт за електроенергію

КИЇВ. 23 травня. УНН. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалила постанову “Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 квітня 2017 року № 606 “Про алгоритм перерахувань коштів на травень 2017 року”. Відповідне рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні НКРЕКП, передає кореспондент УНН.

"Є пропозиція підтримати внесення змін до постанови, а також звернутися до Кабінету міністрів України та до профільного міністерства щодо незадовільного стану розрахунків, це наш черговий лист має бути, державних шахт за електричну енергію“,- сказав Д.Вовк.

За його словами, після того, як були прийняті необхідні рішення для мінімізації заборгованості шахт, які працюють на неконтрольованій території в Україні “залишаються дві проблемні зони”. До них, по даним Д.Вовка, входять державні шахти, які не оплачують у повному обсязі електричну енергію та підприємство “Черкасиобленерго”.

"Нажаль вони, незважаючи на обіцянки на попередньому засіданні Комісії, не виконали своє зобов’язання, покращення розрахунків немає, будемо лише очікувати, що в зв’язку з рішенням комісії при Міністерстві економіки підприємство-найбільший боржник буде працювати...",- сказав Д.Вовк

Вказується, що держпідприємства мають заборгованість перед постачальниками за куповану електроенергію у 2015-2016 роках, січня —квітня 2017 року, а також за 22 доби травня поточного року.

Як повідомляв УНН, Україна не буде списувати борги за електроенергію підприємствам "ЛНР".