Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 23 червня 2017 11:35
Новини: Економіка

НКРЕКП схвалила порядок розробки інвестиційних програм у сфері водопостачання

НКРЕКП схвалила порядок розробки інвестиційних програм у сфері водопостачання

КИЇВ. 23 травня. УНН. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг схвалила порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. Відповідне рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні НКРЕКП, передає кореспондент УНН.

“Є пропозиція підтримати рішення та схвалити проект постанови, що дозволить удосконалити порядок розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм у сфері централізованого водопостачання та водовідведення”, — сказав Д.Вовк.

Зазначається, що порядок схвалено з метою визначення обґрунтованості запланованих суб’єктами господарювання у сфері водопостачання і водовідведення капіталовкладень, а також витрат у структурі інвестиційної складової тарифів у цій сфері.

Як повідомляв УНН, через гідравлічні випробування з 23 травня гаряче водопостачання тимчасово припиниться для частини споживачів Голосіївського, Печерського, Солом’янського, Дарницького та Шевченківського районів столиці.