Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 13:28
Новини: Економіка

Мінінфраструктури запланувало будівництво бетонних доріг у трьох областях – В.Омелян

Мінінфраструктури запланувало будівництво бетонних доріг у трьох областях – В.Омелян

КИЇВ. 24 травня. УНН. Міністерство інфраструктури України запланувало будівництво бетонних автошляхів у Дніпропетровській, Миколаївській та Закарпатській областях. Про це сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян під час відкриття VIІ Міжнародної Конференції UkrCemFor 2017, передає кореспондент УНН.

“Ми давно говоримо про цементні дороги. І моя мрія, щоби щонайменше південь і схід України мав бетонне покриття автошляхів”, — сказав міністр.

В.Омелян вважає, що альтернативи бетонним шляхам немає.

“І це виклик як для влади, „Укравтодору“, так само і для цементної промисловості, щоб вони були готові дати якісний продукт Україні”, — зазначив він.

“З таких доріг, які ми вже плануємо по будівництву в бетоні, це будуть шляхи Дніпропетровської, Миколаївської, Закарпатської областей. Це буде новий автобан, щонайменше його південна частина, яка з’єднає Гданськ і Одесу. Цей проект вже погоджений Єврокомісією, ми зараз відпрацьовуємо технічні деталі. І за підтримки міжнародних фінансових організацій ми його запустимо, я вірую, в наступному році”, — наголосив В.Омелян.

Нагадаємо, Президент П.Порошенко під час останньої зустрічі зі своїм білоруським колегою досягли домовленості щодо розширення ринків двох країн для товарів та послуг, зокрема П.Порошенко запросив білоруські підприємства для участі в тендерах із будівництва доріг на території України.