Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 23 червня 2017 11:43
Новини: Економіка

Електронні дистанційні розрахунки сьогодні може дозволити собі лише великий бізнес - експерт

Електронні дистанційні розрахунки сьогодні може дозволити собі лише великий бізнес - експерт

КИЇВ. 25 травня. УНН. Запровадження дистанційного розрахунку за пальне, яким відзначилася цього року мережа АЗК WOG, є дійсно значним кроком вперед на зустріч потребам клієнта. Однак, такі новації сьогодні може дозволити собі лише великий бізнес, що має значний потік клієнтів. Про це у коментарі УНН розповів експерт ІТ-сфери Олександр Ольшанський.

Загалом, за його словами, тенденція до автоматизації процесів у бізнесі триває давно. Свого часу значний прорив у напрямку спрощення обслуговування зробив Приват24, дозволивши своїм клієнтам самостійно перераховувати гроші на різні рахунки і сплачувати за будь-які послуги чи товари. Сьогодні дистанційні розрахунки за пальне за допомогою цифрового гаманця Masterpass запровадила і компанія WOG.

“У такий спосіб клієнт економить свій час і така ініціатива допомагає однозначно. Цим будуть користуватися. Якщо авто можна заправити дистанційно (не звертаючись до касира), то чому б не зекономити свій час, замість того, щоб стояти у чергах?
Я думаю, що бізнес підтримає таку ідею, але саме великий бізнес, де є великий потік постійних клієнтів. Якщо це велика мережа — чому і ні? А якщо це бізнес відокремлений, то скоріш за все він не зможе собі дозволити подібні послуги”, — зазначив він.

Нагадаємо, у квітні клієнти АЗК WOG отримали змогу оплачувати пальне смартфоном, не виходячи з авто.

Наразі послугою WOG PAY користуються близько сотні водіїв щодня.