Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 23 червня 2017 01:20
Новини: Кримінал

Суд відмовив захисту В.Януковича у відкритті справи щодо конфіскації 1,5 млрд дол.

Суд відмовив захисту В.Януковича у відкритті справи щодо конфіскації 1,5 млрд дол.

Віктор Янукович

КИЇВ. 25 травня. УНН. Апеляційний суд Донецької області відмовив захисту екс-президента Віктора Януковича у відкритті кримінального провадження за фактом конфіскації 1,5 млрд доларів. Про це УНН повідомили у прес-службі ГПУ.

"Апеляційний суд Донецької області відмовив у відкритті провадження щодо конфіскації близько 1,5 млрд доларів США за матеріалами апеляційної скарги адвокатів, які є представниками підприємств-нерезидентів злочинної організації В. Януковича. Наразі Генеральна прокуратура ще не отримала вказане рішення суду", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що 28 березня 2017 року рішенням Краматорського міського суду Донецької області постановлено застосувати спеціальну конфіскацію близько 1,5 млрд доларів США у вигляді грошових коштів, облігацій внутрішньої державної позики України на рахунках українських банків, а також коштів, які були арештовані в Латвії, в рамках кримінального провадження за обвинуваченням учасника злочинної організації В. Януковича.

Зазначена особа обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.255 (створення злочинної організації), ч.4 ст.28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч.3 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України.