Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 10:01
Новини: Економіка

Україна та Баварія посилять взаємодію в економічній сфері

Україна та Баварія посилять взаємодію в економічній сфері

КИЇВ. 25 травня. УНН. Україна та Баварія зацікавлені у інтенсифікації взаємодії в економічній сфері та нарощенні двостороннього товарообороту. Про це зазначили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Прем’єр-міністр Баварії Горст Зеєгофер під час зустрічі у четвер, передає УНН з посиланням на Урядовий портал.

"Товарообіг між Україною та Баварією зростає, це говорить що ми маємо інтерес до поглиблення такої взаємодії. Багато є сфер співпраці в економічному плані. Ми зацікавлені в тому, щоб поглиблювати нашу співпрацю. Ваш візит - гарна подія, що посилить наші двосторонні стосунки", - зазначив В.Гройсман, зауваживши позитивну динаміку зростання двосторонньої торгівлі, що за минулий рік зросла на 26%.

Прем’єр-міністри домовилися про інтенсифікацію співпраці у різних галузях, зокрема сільському господарстві, інвестиційній діяльності.

"Моя особлива увага і бажання полягає у інтенсифікації наших безпосередніх стосунків, нашої співпраці", - зазначив Прем’єр-міністр Баварії, зауваживши, що в поглибленні співробітництва Федеральної землі та України також полягає позиція Федерального канцлера ФРН Ангели Меркель.

Як повідомляв УНН, Україна і Баварія проведуть спільний діловий форум наприкінці року.