Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 23 червня 2017 11:46
Новини: Економіка

Україна входить в ТОП-10 країн світу з виробництва металу - Г.Зубко

Україна входить в ТОП-10 країн світу з виробництва металу - Г.Зубко

Геннадій Зубко

КИЇВ. 25 травня. УНН. Україна входить в ТОП-10 країн світу з виробництва металу. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час дискусії “Залізний стандарт: металоконструкції між вчора та завтра”, передає УНН з посиланням на Урядовий портал.

Г.Зубко зазначив, що ринок металоконструкцій — це одна з найбільш технологічних галузей в країні і Україна входить в ТОП-10 країн світу з виробництва металу.

“Ринок від виготовлення до обробки змонтованих конструкцій в Україні формують майже 830 підприємств. Щорічно підприємства цього ринку виробляють для будівництва продукції більш ніж на 6 млрд гривень, генеруючи понад 2,5 млрд грн доданої вартості та забезпечують роботою понад 21 тисячу осіб”, — повідомив Г.Зубко.

Віце-прем’єр-міністр розповів, що на 2017 рік Мінрегіон розробив план з перегляду державних будівельних норм, який потребує відпрацювання з представниками ринку металоконструкцій.

“Мінрегіон вже зробив декілька важливих кроків, які позитивно вплинуть на ринок металоконструкцій. Прийнято Закон України № 1817 „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності“, що зменшує бар’єри з дозвільною документацію на ринку металоконструкцій. Ми запровадили електронний сервіс по дозволам через ДАБІ, через який буде надаватися до 60% всієї дозвільної документації”, — підкреслив Г.Зубко.

Як повідомляв УНН, Г.Зубко закликав Раду ухвалити енергоефективні законопроекти.