Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 15:07
Новини: Економіка

НБУ заявив про відновлення роздрібного товарообороту

НБУ заявив про відновлення роздрібного товарообороту

КИЇВ. 26 травня. УНН. В Україні спостерігається підвищення реальних заробітних плат населення і, як наслідок, роздрібний товарооборот продовжує відновлюватися. Про це УНН повідомили у прес-службі регулятора.

"Поступово посилюється споживчий попит, що також закладалося в макроекономічний прогноз, затверджений під час минулого засідання Правління з питань монетарної політики. Так, спостерігається підвищення реальних заробітних плат населення, у тому числі – завдяки підвищенню мінімальної заробітної плати з початку року. Як наслідок, роздрібний товарооборот продовжує відновлюватися – у квітні він зріс на 6,1% у річному вимірі", - йдеться у повідомленні.

У регуляторі наголосили, що загалом показники економічного зростання близькі до прогнозів Національного банку.

"У І кварталі ВВП зріс на 2,4% у річному вимірі. Більш повільне зростання, ніж наприкінці минулого року, пояснюється припиненням переміщення вантажів через лінію розмежування у Донецькій та Луганській областях, захопленням промислових підприємств на непідконтрольній території України. Унаслідок цих подій знизилося промислове виробництво, погіршилися показники потоків вантажу та оптового товарообороту", - додали у НБУ.