Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 13:32
Новини: Економіка

Компанії-одноденки на будівельному ринку не виживуть – І.Кушнір

Компанії-одноденки на будівельному ринку не виживуть – І.Кушнір

КИЇВ. 26 травня. УНН. На будівельному ринку зможуть вижити тільки компанії, які мають запас міцності. Таку думку висловив президент холдингової компанії “Київміськбуд” Ігор Кушнір, пише УНН.

“Виживуть” ті, у кого є запас міцності. Компанії-одноденки, що “влізли” в кредити, аби побудувати нещасну свічку, просто не потягнуть конкуренції. Ситуація, що склалася в економіці, зокрема й на будівельному ринку, досить сильно тисне. Великі забудовники вміють з цим справлятися, ця криза далеко не перша, знаєш що робити. А дрібні просто прогорять. Ринок збільшуватиметься - це неминуче“, — вважає І.Кушнір.

Крім того, він вважає за необхідне наведення ладу з видачею ліцензій на будівництво, встановивши чіткі критерії до компаній, які отримують право на будівельні роботи.

“Перестати видавати будівельні ліцензії та дозволи наліво-направо. Зараз будують всі, кому не лінь. А ось чи добудують — питання. Потрібно створити чітку систему критеріїв до компаній, які мають право займатися будівництвом. Тоді й проблем з ошуканими інвесторами не буде, і недобудів”, — сказав І.Кушнір.