Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 13:31
Новини: Економіка

Г.Зубко: Державний фонд регіонального розвитку профінансує 361 інвестпроект

Г.Зубко: Державний фонд регіонального розвитку профінансує 361 інвестпроект

Геннадій Зубко

КИЇВ. 26 травня. УНН. До урядового розпорядження про фінансування у рамках Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році буде включено 361 інвестиційний проект. Про це УНН повідомили у прес-службі Мінрегіону.

"361 інвестиційний проект буде включено до урядового розпорядження про фінансування в рамках Держфонду регіонального розвитку у 2017 році", - йдеться в повідомленні.

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко повідомив, що вже погоджено Мінфіном і Мінекономрозвитку 99 проектів на загальну суму - 766 млн 203 тис. грн. Остаточна сума фінансування проектів буде відома після доопрацювання протягом трьох днів зауважень, наданих регіонам Комісією.

"Наша позиція - всі проекти, що подаються областями, мають відповідати Стратегіям регіонального розвитку й комплексно вирішувати питання розвитку інфраструктури на місцях з урахуванням всіх можливостей громад. Крім того, урядовим рішенням ми забезпечили, що не менше 10% коштів ДФРР спрямовуватимуться на розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних і медичних закладів", - зазначив Г.Зубко.

Як повідомляв УНН, інвестиції у будівництво в Україні за два роки зросли на 19%.