Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 13:18
Новини: Політика

ФРН виділила ще 500 тис. євро на інформування про небезпеку мін на Донбасі

ФРН виділила ще 500 тис. євро на інформування про небезпеку мін на Донбасі

КИЇВ. 26 травня. УНН. Німеччина надає ЮНІСЕФ додаткові 500 тис. євро, щоб інформувати населення сходу України про захист від мін і бойових засобів, довівши таким чином кількість допомоги за проектом до 1,5 млн євро, передає УНН з посиланням на посольство ФРН в Україні.

"Федеральний уряд Німеччини, виділивши додатково 500 тисяч євро, надає сприяння проекту ЮНІСЕФ "Mine-Risk-Education", який проводиться в Україні у 2017 році з метою інформування про небезпеки від мін і решток бойових засобів", - йдеться у повідомленні.

У 2015 і 2016 роках Німеччина вже надала підтримку проекту ЮНІСЕФ загалом на суму 1 млн євро, додали у німецькому диппредставництві.

"Проект, який слугує запобіганню життєво небезпечним нещасним випадкам, пов'язаними з мінами, рештками бойових засобів і розтяжками, створює для ЮНІСЕФ можливість надати, насамперед, дітям, молодим людям та їхнім родинам вздовж контактної лінії у конфліктних регіонах на Сході України інформацію про способи поведінки, які можуть урятувати життя. Роз'яснювальна кампанія провадиться мобільними командами ЮНІСЕФ у районах Донецької та Луганської областей. Свої заходи ЮНІСЕФ ретельно узгоджує з державними органами України, наприклад, з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Міністерством освіти і науки України", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, ЮНІСЕФ вирішив передати 8 екскаваторів на Донбас для покращення доступу до води.