Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 15:10
Новини: Економіка

Стягнуті перші кошти з “Газпрому” у межах штрафу АМКУ — П.Петренко

Стягнуті перші кошти з “Газпрому” у межах штрафу АМКУ — П.Петренко

КИЇВ. 1 червня. УНН. В Україні вже стягнуті перші кошти з ПАТ “Газпром” у межах штрафу Антимонопольного комітету. Про це сказав сьогодні журналістам міністр юстиції України Павло Петренко, передає кореспондент УНН.

“Ми напрацювали абсолютно легальні механізми стягнення і коштів й іншого майна з даної компанії, в тому числі через механізми правової допомоги і співпраці з іншими країнами. Вже зараз арештоване певне майно „Газпрому“, яке знаходиться на території України. Мова йде про акції компанії, де вони є акціонерами”, — сказав П.Петренко.

Крім того, наголосив міністр, вже стягнуті з “Газпрому” перші суми штрафу на території України.

“Дуже скоро ми покажемо цей результат в цифрах, вони будуть приємні. На цьому ми не будемо зупинятися, розуміючи, що, звичайно, активів на 172 млрд грн на території України, які б належали „Газпрому“, очевидно немає. Тому ми будемо рухатися в інші країни, де є відповідні активи і грошові кошти. І ставити питання про виконання українських рішень, і в майбутньому міжнародних рішень про стягнення з „Газпрому“ заборгованості”, — наголосив він.

Як повідомляв УНН, 21 квітня Антимонопольний комітет доручив Державній виконавчій службі стягнути 172 млрд гривень штрафу і пені з російської компанії “Газпром”.