Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 13:17

Через вибух на хімпідприємстві у США одна людина загинула, двоє - зникли безвісти

Через вибух на хімпідприємстві у США одна людина загинула, двоє - зникли безвісти

КИЇВ. 1 червня. УНН. В штаті Вісконсин (США) одна людина загинула, двоє людей вважаються зниклими безвісти після вибуху на заводі, який обробляє кукурудзу для виготовлення хімічних органічних сполук, передає УНН з посиланням на Associated Press.

Місцевий шериф Денніс Річардс сказав під час прес-конференції сьогодні, що 16 співробітників працювали в момент вибуху на “Didion Milling Plant” в Камбрії, що за 45 миль на північний схід від Медісона.

Так, він розповів, що одна людина померла, і двоє людей пропали без вісти після вибуху, про який повідомлялося близько 11 години вечора середи.

Крім того, ще 11 людей отримали поранення, проте ніяких подробиць про травми не було розголошено.

Поліція, пожежники і рятувальники відреагували на вибух на підприємстві, яке обробляє кукурудзу для виготовлення сполук етанолу.

Ніякої інформації не було надано про те, що могло б бути причиною вибуху.

Зазначають, що школи в районі Камбрія-Фрисландія закрили в четвер через інцидент в Камбрії, в містечку близько 770 жителів.

Довідка УНН: Етанол — це токсична речовина з наркотичною дією, за ступенем впливу на організм людини належить до четвертого класу небезпечних речовин. Біоетанол є однією з форм використання поновлюваних джерел енергії, які можна отримати з сільськогосподарської сировини. Його можна виготовляти з цукрової тростини, картоплі, маніоку та кукурудзи.