Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 23 червня 2017 11:34
Новини: Політика

За останні роки створене стратегічне партнерство між Україною і США - Президент

КИЇВ. 2 червня. УНН. Протягом останніх років між Україною і Сполученими Штатами Америки створене стратегічне партнерство. Про це сказав Президент України Петро Порошенко під час привітання Американської торговельної палати в Україні з 25-ю річницею від дня заснування, передає УНН з посиланням на прес-службу Адміністрації Президента.

Як ідеться у повідомленні прес-служби, Глава держави наголосив, що за ці роки було створено стратегічне партнерство між Україною і Сполученими Штатами Америки.

“Це партнерство для демократії. Україна завжди відчувала надійне плече США в створенні сильних інститутів, розвиненого громадянського суспільства і процвітаючої ринкової економіки. За такої підтримки, Україна поступово стає більш міцним оплотом демократії в регіоні”, — переконаний він.

За словами Президента, партнерство України та США має на меті і забезпечення глобальної стабільності: “Відмовившись від третього за величиною ядерного арсеналу в світі, Україна зіграла історичну роль в зміцненні режиму нерозповсюдження в глобальному масштабі”.

Він також наголосив, що Україна завжди залучена до міжнародних зусиль у справі відновлення миру і порядку в нестабільних регіонах. Дійсно, ми зробили більший внесок в глобальну стабільність, ніж отримали натомість у відповідь, зазначив Президент.
П.Порошенко також підкреслив, що українсько-американське партнерство покликане забезпечити мир. “Останнє має вкрай важливе значення в період, коли Україна стає ключовим полем битви між ліберальним порядком, що сповідують США, і російським реваншизмом”, — сказав він.

Нагадаємо, Президент не виключив, що на саміт Україна-ЄС прибудуть лідери “Великої сімки”.