Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 03:22
Новини: Політика

Процесуальний статус А.Артеменка у справі про держзраду не змінився - прокуратура

Процесуальний статус А.Артеменка у справі про держзраду не змінився - прокуратура

Андрій Артеменко

КИЇВ. 2 червня. УНН. Процесуальний статус колишнього народного депутата Андрія Артеменко у справі про державну зраду не змінився. Про це в ексклюзивному коментарі УНН повідомила прес-секретар прокуратури АР Крим Тетяна Тихоньчик.

“У кримінальному провадженні, яке розпочате за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.111 (державна зрада) ККУ, статус пана Артеменка не змінився. Він виступає в якості свідка”, — зазначила Т.Тихоньчик.
Разом з тим, за її словами, в якості свідків слідчими допитано низку народних депутатів, громадських діячів та журналістів.

“Не виключено, що пан Артеменко ще буде викликатися на допит до слідчого після отримання відповідей міжнародних доручень”, — зазначила Т.Тихоньчик.

Вона уточнила, що в рамках міжнародної правової допомоги прокуратура АР Криму зверталася до США щодо проведення допиту осіб, з якими зустрічався А.Артеменко та з’ясування обставин передачі так званого “мирного плану”.

Крім того, в рамках кримінального провадження, за словами Т.Тихоньчик, була проведена комп’ютерно-технічна експертиза вилученого під час обшуку в ГО “Міжнародний центр перспективних досліджень” майна.

Вона додала, що все вилучене майно повернено виконавчому директору цієї організації.

“Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Підозра на сьогоднішній день нікому не вручено”, — уточнила прес-секретар.