Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 15:08
Новини: Політика

Рада відклала голосування за Омбудсмена - А.Парубій

Рада відклала голосування за Омбудсмена - А.Парубій

КИЇВ. 6 червня. УНН. Верховна Рада у вівторок не розглядатиме питання щодо призначення Уповноваженого ВР з прав людини. Про це під час засідання Погоджувальної ради повідомив голова парламенту Андрій Парубій, передає кореспондент УНН.

Він пояснив, що Національне агентство з питань запобігання корупції наразі не завершило спеціальну перевірку кандидатів на цю посаду.

Ми сьогодні мали розглядати питання про обрання Уповноваженого ВР з прав людини, але я отримав інформацію, що НАЗК ще не завершило спецперевірки щодо всіх кандидатів, тому ми поки не можемо розглядати це питання, сказав А.Парубій.

Він пояснив, що під час проходження спецперевірки "НАЗК звернулося з проханням дати більше часу для проведення перевірки усіх кандидатів".

"І фактично станом на сьогодні, хоча ВР шла повністю в передбачені терміни законом, є ситуації, коли кандидати на Уповноваженого не мають остаточного проходження спецперевірки, не мають результатів висновків НАЗК і ми, згідно з законом, не можемо розпочати конкурс і змушені дочекатись остаточного рішення", - зазначив А.Парубій.

При цьому він не зазначив, коли завершиться спецперевірка.

Нагадаємо, обрання Омбудсмена було заплановано на 6 червня. Комітет ВР з прав людини допустив до голосування за призначення на посаду Уповноваженого ВР з прав людини нардепів Сергія Алєксєєва та Людмилу Денісову та юриста Петра Мамалигу.