Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 23 червня 2017 03:01

Пляжі в Кропивницькому офіційно не визнані місцями відпочинку - Держпродспоживслужба

Пляжі в Кропивницькому офіційно не визнані місцями відпочинку - Держпродспоживслужба

КРОПИВНИЦЬКИЙ. 6 червня. УНН-Центр. Кропивницький і цього року проведе літній період без законних пляжів. Існуючі в місті місця відпочинку, які користуються попитом у містян, офіційно не визнані пляжами та місцями для купання. Про це у відповіді на інформаційний запит кореспондента УНН-Центр повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

В обласному центрі зокрема наявні пляж у парку Перемоги на річці Сугоклея, Новомиколаївський пляж на річці Інгул та Дитячий пляж (вул. Київська/Кременчуцька на річці Інгул). Однак, як і в попередні роки, офіційно тут купатись заборонено.

"Питання стосовно місць, які можливо використовуються для купання та відпочинку населення, неодноразово ставилося на розгляд міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кіровоградській міській раді. В результаті розгляду вищезазначеного питання міська влада м.Кропивницького не визнає офіційно дані пляжі як місця для купання та відпочинку населення, тому вони є незаконно функціонуючими пляжами", - повідомили у відомстві.

Нагадаємо, торік в обласному центрі Держпродспоживслужба також не погодила жодного місця для купання.