Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 11:46
Новини: Політика

В.Гройсман: ми категорично проти продажу землі іноземцям

В.Гройсман: ми категорично проти продажу землі іноземцям

КИЇВ. 7 червня. УНН. Реформа має сприяти розвитку села й виходити на модель, коли українець українцю зможе продавати землю й мати доступ до кредитних ресурсів. Фінансові аспекти також мають бути прописані. Але ми категорично проти продажу землі іноземцям. На цьому наголосив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання робочої групи з питань розробки земельної реформи, передає УНН із посиланням на прес-службу КМУ.

За інформацією прес-служби, участь у заході взяли всі сторони, зацікавлені в розробці найбільш сприятливої для України моделі земельного ринку: урядовці, народні депутати, представники ділових асоціацій та аграрних об’єднань, які представляють інтереси різних агрокомпаній та індивідуальних фермерських господарств.

“Ключові дві речі — реформа має сприяти розвитку села й виходити на модель, коли українець українцю зможе продавати землю й мати доступ до кредитних ресурсів. Фінансові аспекти також мають бути прописані. Але ми категорично проти продажу землі іноземцям”, — підкреслив Глава Уряду і додав, що всі процеси мають бути виважені й прозорі.

Учасники засідання обговорили чи відповідає інтересам українців продовження мораторію, обговорили питання допуску юридичних осіб до продажу земель, а також питання обсягів земель, які можуть бути консолідовані в одних руках, і якими можуть бути терміни і етапи впровадження реформи.

“Ми маємо досягти консесусу в тому, яким шляхом ми можемо йти, враховуючи думку усіх, хто зацікавлений в розвитку аграрного сектору і економіки України. І тоді виходити на широке обговорення і прийняття”, — додав Прем’єр-міністр.