Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 13:32
Новини: Політика

П.Порошенко підписав закон про україномовні квоти на ТБ - АП

П.Порошенко підписав закон про україномовні квоти на ТБ - АП

КИЇВ. 7 червня. УНН. Президент України Петро Порошенко під час зустрічі із представниками ЗМІ повідомив, що підписав Закон України про 75% квоти україномовного контенту на телеканалах, передає УНН із посиланням на прес-службу Глави держави.

Як відзначили в АП, Президент подякував представникам ЗМІ за пропозиції про запровадження квот і повернення української мови в українські медіа.

“Тут пальму першості готовий віддати вам. Це ваша ініціатива і пропозиції, які я тільки підтримав. Народні депутати блискуче спрацювали і я мав велике задоволення та велику честь підписати (Закон — ред.)”, — сказав Президент.

Президент зазначив, що цим рішенням українська мова з-поміж інших мов стала захищеною в Україні.

“Ніхто не проти, щоб з екранів (телебачення — ред.) лунали інші мови, але неприпустимо, щоб частка української мови на будь-якому українському каналі складала 15, 20, 25%. Слава Богу нам вдалося це захистити”, — зазначив він.

Натомість на офіційному сайті ВР інформації про підписання закону ще немає.

Нагадаємо, що Рада 23 травня схвалила законопроект про 75% квоти україномовного контенту на телеканалах. Передбачається, що вказаний законопроект набуває чинності за 4 місяці після опублікування. При цьому телеканали отримують додатковий рік для адаптації до умов закону.