Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 10:12
Новини: Політика

МЗС передало Москві ноту протесту через перебування у Криму делегації РФ

МЗС передало Москві ноту протесту через перебування у Криму делегації РФ

КИЇВ. 7 червня. УНН. Міністерство закордонних справ України передало російському зовнішньополітичному відомству ноту протесту у зв'язку з незаконним перебуванням групи російських високопосадовців на чолі з головою Ради Федерації Федеральних Зборів РФ Валентиною Матвієнко на анексованій території АР Крим, передає УНН з посиланням на прес-службу МЗС України.

“Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з черговою незаконною поїздкою до Автономної Республіки Крим, яка є суверенною територією України, тимчасово окупованою Російською Федерацією, групи високопосадовців держави-окупанта на чолі з головою Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації Валентиною Матвієнко, що відбулася з грубим порушенням українського законодавства та міжнародного права”, — йдеться у повідомленні.

У дипвідомстві додали, що розглядають цей та інші подібні так звані “візити” керівництва Російської Федерації “як демонстративне нехтування Кремлем державним суверенітетом України, Статутом ООН, резолюціями Генеральної Асамблеї ООН “Територіальна цілісність України”, “Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь (Україна)”, Бакинською декларацією та резолюціями Парламентської Асамблеї ОБСЄ, зобов’язаннями за двосторонніми договорами та іншими нормами міжнародного права”.

“У цьому зв’язку міністерству закордонних справ РФ передано відповідну ноту протесту”, — сказано у повідомленні.

Нагадаємо, МЗС України направило ноту італійській стороні через експорт товарів з Криму.