Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 13:30

Американський режисер відкрив сайт для збору компромата на Д.Трампа

Американський режисер відкрив сайт для збору компромата на Д.Трампа

КИЇВ. 7 червня. УНН. Американський режисер-документаліст Майкл Мур запустив на своєму інтернет-порталі розділ TrumpiLeaks. Він створений для збору викриттів та компромату про діяльність президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа та його оточення, повідомляє УНН.

Як повідомляється, розділ TrumpiLeaks захищений найпотужнішою технологією шифрування даних, що дозволяє “мужнім інформаторам” вільно спілкуватися в приватному порядку з Майклом Муром і його командою.

“Ласкаво просимо в TrumpiLeaks. Цей сайт надає найпотужнішу технологію шифрування, що дозволяє мужнім інформаторам спілкуватися в приватному порядку зі мною і моєю командою. Патріотичні американці в уряді, правоохоронних органах або в приватному секторі зі знанням злочинів, брехні і загального неправомірної поведінки, вчинені Дональдом Трампом і його соратниками, мають повідомляти про це в ім’я захисту Сполучених Штатів Америки від тиранії,” — йдеться у зверненні режисера.

Нагадаємо, у лютому Майкл Мур закликав президенту США Дональду Трампу самостійно покинути Білий дім, інакше проти нього буде ініційований імпічмент.