Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 13:25
Новини: Економіка

Уряд виділить у 2018 р. 1 млрд грн на підтримку виробників сільгосптехніки - В.Гройсман

Уряд виділить у 2018 р. 1 млрд грн на підтримку виробників сільгосптехніки - В.Гройсман

КИЇВ. 7 червня. УНН. У 2018 році на підтримку виробників української сільськогосподарської техніки буде направлено ще 1 мільярд гривень. Про це прем’єр-міністр України Володими Гройсман повідомив на відкритті міжнародної агропромислової виставки, передає кореспондент УНН.

“У цьому році ми передбачили 550 млн грн на підтримку виробників української сільгосптехніки. Ми хочемо, щоб в Україні вироблялась техніка, щоб в Україні створювались робочі місця і з кожним роком ця підтримка буде зростати. У 2018 році, ми вважаємо, у нас буде підтримка вже 6,5 мільярдів і на сільгосптехніку ми направимо ще 1 млрд такої підтримки”, — повідомив В.Гройсман.

Прем’єр зазначив, що уряд буде робити все для того, аби впроваджувати в сільгоспнапрямок, в аграрний сектор новітні технології, так як роблять це інші країни.

Він також додав, що "ми маємо прекрасний потенціал української науки і серйозні інвестиції в аграрний сектор, які зростають з кожним роком".

Нагадаємо, міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів повідомив, що для відродження потужного сільськогосподарського машинобудування у бюджеті 2017 року заклали 550 мільйонів гривень.