Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 23 червня 2017 11:40
Новини: Політика

Комітет нацбезпеки викликає Ю.Тимошенко для дачі пояснень щодо "газових контрактів"

Комітет нацбезпеки викликає Ю.Тимошенко для дачі пояснень щодо "газових контрактів"

Юлія Тимошенко

КИЇВ. 7 червня. УНН. Комітет з питань національної безпеки і оборони на наступному засіданні заслухає пояснення народного депутата — екс-прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко щодо підписання “газового контракту” в 2009 році. Відповідне рішення прийнято на сьогоднішньому її засіданні, передає кореспондент УНН.

“Я прошу вас підтримати мою пропозицію, щоб на наступному засіданні комітету ми розглянули це питання і публічно, прозоро заслухали Юлію Тимошенко”, — заявив народний депутат А.Герасимов.

При цьому він додав, що рішення Стокгольмського суду підтвердило той факт, що газовим контрактом “Юлія Тимошенко здійснила державну зраду і зрадництво національних інтересів”.

У свою чергу голова комітету С.Пашинський назвав підписання екс-прем’єром угоди — здачею національних інтересів України.
“Я не проти того, щоб заслухати Тимошенко на наступному засіданні... і для мене очевидно, що цей контракт став підставою для здачі національних інтересів,” — сказав він.

Нардеп нагадав, що “газовий контракт” 2009 став підставою підписання Харківських угод.

В ході обговорення парламентарій Юрій Береза ​​запропонував вирішити питання комплексно і зняти депутатську недоторканність з усіх.

За те, щоб заслухати пояснення Ю.Тимошенко проголосували більшість членів комітету.

Нагадаємо, за словами голови фракції “Блок Петра Порошенка” Артура Герасимова Україна переплатила близько 18 млдр доларів через газовий контракт 2009 року.