Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 15:24
Новини: Кримінал

З початку року до кіберполіції звернулось близько 10 тис. громадян

З початку року до кіберполіції звернулось близько 10 тис. громадян

КИЇВ. 8 червня. УНН. За шість місяців 2017 року до кіберполіції вже звернулось 9817 громадян зі зверненнями про вчинені правопорушення у кіберпросторі. Про це повідомляється на сайті Нацполіції, передає УНН.

“Так, у 2017 році до кіберполіції за допомогою до кіберполіції вже звернулось 9817 громадян зі зверненнями про вчинені правопорушення у кіберпросторі, 90% з цих звернень вже розглянуто та опрацьовано кіберполіцією в межах своєїкомпетенції,” — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у 2017 році на базі Департаменту кіберполіції було створено цілодобовий “call-центр” для прийому заяв та звернень від громадян про злочини та правопорушення, що вчиняються в глобальній мережі.

За допомогою цього ресурсу, громадяни отримують необхідну допомогу відпрацівників кіберполіції не пізніше ніж за три години після надходженнязвернення. Важливо відмітити, що у випадку надходження до “call-центру” інформації, що не відноситься до компетенції кіберполіції, вона автоматично перенаправляється до лінійного підрозділу поліції.

Як передавав УНН, кіберполіцейські Київської області вилучили понад 10 Тб дитячої порнографії.