Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 03:21
Новини: Економіка

Транзит газу територією України сягнув рекордного рівня - "Нафтогаз"

Транзит газу територією України сягнув рекордного рівня - "Нафтогаз"

КИЇВ. 8 червня. УНН. Транзит газу територією України за перші п’ять місяців 2017 року сягнув рекордного рівня за останні п’ять років, зокрема, обсяги транзиту зросли на 22% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила НАК "Нафтогаз України" у "Facebook", передає УНН.

"За перші п’ять місяців 2017 року транзит газу територією України сягнув рекордного рівня за останні п’ять років. Обсяги транзиту зросли на 22% порівняно з аналогічним періодом минулого року та на 64% порівняно із цим періодом 2015 року. Це майже на 9 млрд куб. м. перевищує середній обсяг транзиту за січень-травень у 2013-2016 роках", - йдеться у повідомленні.

Також у компанії додали, що без українського прямого потоку "Росія не може гарантувати безперебійне транспортування власного газу до Європи". "Якщо бодай якась аварія стається з обхідними підводними газопроводами Газпрому або коли попит на газ в Європі раптово змінюється, українська ГТС залишається єдиним шляхом безперебійного забезпечення європейців газом", - вказали у НАК.

"Скористатися послугами української ГТС на фоні зростання попиту у Європі Газпром був змушений тому, що жодний інший напрям не здатний забезпечити такого поєднання гнучкості та надійності", - зауважили у "Нафтогазі".

Нагадаємо, "Нафтогаз" заявив про неможливість переговорів з "Газпромом" у Москві.