Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Пʼятниця, 23 червня 2017 11:36
Новини: Економіка

НБУ перерахував у бюджет 5 млрд гривень прибутку

КИЇВ. 8 червня. УНН. Національний банк України перерахував до Державного бюджету третій транш прибутку обсягом 5 мільярдів гривень. Про це повідомляє прес-служба НБУ, передає УНН.

“Цього четверга, 8 червня 2017 року, Національний банк України перерахував третій транш прибутку до Державного бюджету України обсягом 5 млрд грн”, — йдеться у повідомленні.

У НБУ розповіли, що з початку року було уже перераховано три транші прибутку НБУ на суму 20 млрд грн (21 квітня та 10 травня цього року відповідно).

“Із загальної суми прибутку НБУ у 44,4 млрд грн, яка має бути перерахована до Державного бюджету України протягом цього року, залишилося перерахувати ще 24,4 млрд грн”, — повідомили у Нацбанку.

Як зазначається, графік перерахування прибутку до Державного бюджету передбачає щомісячні транші на співставну суму до кінця цього року. Подібні транші, за інформацією НБУ, покликані згладити вплив змін обсягу коштів уряду на коливання ліквідності банківської системи та сприяти досягненню інфляційних цілей НБУ (8% +/- 2 п.п. на кінець 2017 року та 6% +/- 2 п.п. на кінець 2018 року).