Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 15:27
Новини: Кримінал

Антикорупційний комітет ВР заблокував наміри звільнити директора НАБУ

Антикорупційний комітет ВР заблокував наміри звільнити директора НАБУ

Єгор Соболєв

КИЇВ. 9 червня. УНН. В комітеті з питань запобігання та протидії корупції заблокована ініціатива низки членів комітету щодо звільнення директора Національного антикорупційного бюро. Про це, виступаючи з парламентської трибуни, заявив голова даного комітету Єгор Соболєв, передає кореспондент УНН.

“Вчора на комітеті рекомендували призначити без будь-якого обговорення аудитором антикорупційного бюро когось з українців для дуже ясної причини — якомога швидше звільнити директора бюро, який став керівником першої групи слідства в Україні, що дісталася до ТОП-корупціонерів. Хочу сказати, що ми заблокували цю ініціативу і поки я голова комітету, я не дам знищити незалежність антикорупційного бюро, яка створювалась цим парламентом,” — сказав Є.Соболєв.

Також Є.Соболєв зазначив, що на сьогодні продовжуються спроби посварити між собою і зруйнувати необхідну співпрацю між Антикорупційним бюро і Антикорупційною прокуратурою. “Я прошу і Артема Ситника і Назара Холодницького докласти всіх зусиль, щоб не дозволити цьому плану реалізуватися,” — додав він.

Нагадаємо, на кінець травня 2017 року за матеріалами розслідувань Національного антикорупційного бюро до суду направлено загалом 68 обвинувальних актів.