Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 13:33
Новини: Політика

П.Порошенко: дуже задоволений координацією із Німеччиною та Францією у "нормандському форматі"

П.Порошенко: дуже задоволений координацією із Німеччиною та Францією у "нормандському форматі"

Петро Порошенко

КИЇВ. 9 червня. УНН. Президент України Петро Порошенко наголосив, що Україна, Німеччина і Франція займають єдину позицію щодо виконання дорожньої карти та імплементації домовленостей, досягнутих у мінському форматі. Він також додав, що дуже задоволений координацією із партнерами у "нормандському форматі". Про це Глава держави сказав під час спільного брифінгу із Президентом Литви Далєю Грібаускайтє, передає УНН із посиланням на прес-службу Глави держави.

“Ми зараз маємо інтенсивні переговори у мінському форматі. Декілька днів тому відбулась зустріч у мінському форматі на рівні політичних радників. Під час цієї зустрічі ми мали абсолютно єдину позицію України, Німеччини і Франції щодо виконання дорожньої карти, щоб гарантувати всі ці кроки, які ми виконуємо у мінському форматі”, — сказав П.Порошенко.

Глава держави підкреслив: “Ми дуже задоволені тим, що є солідарність та єдність Європи, Сполучених Штатів. Питання виконання Мінських домовленостей є нашою вимогою і застосування санкцій до Росії має на меті виконання нею цих домовленостей”.

“Ми координуємо наші зусилля з нашими партнерами у Нормандському форматі. Я дуже задоволений цією координацією. Я вважаю, що наші об’єднані зусилля призведуть до встановлення миру на українській території”, — переконаний П.Порошенко.