Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 10:02
Новини: Економіка

Річний бюджет для виплати субсидій у 47 млрд грн вичерпаний за п'ять місяців - нардеп

КИЇВ. 9 червня. УНН. Річний бюджет програми з виплати субсидій за житлово-комунальні послуги в розмірі 47 млрд грн вичерпаний за 5 місяців поточного року. Про це у парламенті заявила народний депутат, заступник парламентського комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Альона Бабак, передає кореспондент УНН.

“На сьогоднішній день за п’ять місяців цього року повністю вичерпаний державний бюджет України на цей рік по програмі субсидій. Вже нараховано 47 млрд грн у вигляді субсидій. Тобто за п’ять місяців ми вже вичерпали річний бюджет, 35 млрд грн — борг держави перед підприємствами, які надають комунальні послуги, перед об’єднаннями співвласників, які також є одержувачами за своїх громадян, які проживають в цих будинках, цих субсидій”, — сказала А.Бабак.

Також вона зазначила, шо згідно з намірами уряду ще на 15 млрд грн збільшити бюджет на одержання субсидій, “на цей рік буде плануватись 62 млрд грн у вигляді субсидій для виплати нашим підприємствам.

“Ми говоримо про те, що 62 млрд грн буде у вигляді не монетарних розрахунків, а у вигляді взаємозаліків у нашому бюджеті. Цьому треба покласти край. Це безпрецендетна ситуація, коли 62 млрд грн будуть освоюватись за клірингом за бартером, від якого ми відмовлялись багато років. Мають бути виключно грошові розрахунки для такої величезної, грандіозної за своїми розмірами статею”, — зазначила народний депутат.