Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 09:59
Новини: Економіка

Україна продала китайській біржі державний банк

Україна продала китайській біржі державний банк

КИЇВ. 10 червня. УНН. Фонд держмайна України уклав із китайською біржею Bohai Commodity Exchange Co., Ltd (BOCE) договір купівлі-продажу 99,9% акцій державного Українського банку реконструкції і розвитку. Про це УНН повідомили у прес-служби ФДМУ.

Як зазначається в повідомленні, BOCE придбала акції банку за 82,83 млн грн.

BOCE — найбільша спотова товарна біржа в Китаї. Вона була заснована у 2009 році за участі приватних китайських інвесторів, кількох державних компаній, а також муніципалітету міста Тяньцзинь.

Після підписання договору в. о. голови ФДМУ Дмитро Парфененко зазначив, що Фонд розглядає цей продаж як пілотний, після якого будуть реалізовані й інші, не менш важливі проекти.

“Вітаю прихід великої китайської компанії на український ринок... Ми з вами зробили хороший почин на майбутнє. Ваш досвід дуже цінний для нас”, — сказав Д.Парфененко.

Голова правління і генеральний директор ВОСЕ Ян Дун Шенг також висловив сподівання на співпрацю над іншими проектами та запропонував ФДМУ укласти Меморандум про співробітництво.

“Тепер, коли у нас є банк, ми будемо плідно працювати над тим, щоб допомагати Україні проводити ефективну приватизацію, і поширюватимемо інформацію про українські приватизаційні перспективи серед своїх клієнтів”, — підкреслив Ян Дун Шенг.