Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 03:22
Новини: Економіка

“Укравтодор” звернув увагу на корупцію в службах автодоріг

“Укравтодор” звернув увагу на корупцію в службах автодоріг

КИЇВ. 10 червня. УНН. “Укравтодор” просить українців повідомити про факти корупції в службах автодоріг, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу відомства.

“З метою запобігання корупції Укравтодор звертається з проханням до громадян, громадських організацій та всіх небайдужих людей — просимо повідомляти про будь-які прояви корупції, які стосуються діяльності Укравтодору, Служб автомобільних доріг, Облавтодорів та людей, причетних до діяльності вищезазначених організацій”, — зазначили у відомстві.

При цьому в “Укравтодорі” попросили надавати інформацію у зведеному вигляді.

“З метою кращої ефективності просимо надавати інформацію у зведеному вигляді (короткий опис, копії документів, фотографії, аудіо та відео файли, тощо) і керуватися виключно фактами. Укравтодор передаватиме всю інформацію відповідним правоохоронним органам, а саме — Національному антикорупційному бюро, Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції”, — додали в “Укравтодорі”.

Нагадаємо, ЗМІ розповіли, як чиновники “Укравтодору” привласнюють гроші на дорогах.

УНН раніше повідомляв, що очільник запорізької служби автодоріг за час перебування на держслужбі придбав дві квартири, будинок та чотири земельні ділянки. Його заступник, звинувачений у розтраті 1,2 млн грн, минулого року за таку суму коштів придбав собі квартиру.

Заступник начальника черкаської служби автодоріг у 2016 році придбав нову квартиру та дві земельні ділянки.
Родина голови тендерного комітету волинської служби автодоріг минулого року придбала шість земельних ділянок та два авто. При цьому, земельні ділянки були оформлені в один день — 31.12.2016.