Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 03:22
Новини: Економіка

Ціна на дизпаливо за контрактом з "ВОГ" переглядалися законно - УЗ

Ціна на дизпаливо за контрактом з "ВОГ" переглядалися законно - УЗ

КИЇВ. 10 червня. УНН. Господарський суд м.Києва наразі вивчає законність перегляду закупівельних цін на дизельне пальне, яке “Укрзалізниця” зі підсумками тендерної процедури (у лютому 2016 року) придбала у ТОВ “Вог Аеро Джет”. Про це пишуть “Наші гроші”, передає УНН.

Так, у НАБУ вважають, додаткова угода до контракту між філією “Центр забезпечення виробництва” ПАТ “Українська залізниця” та ТОВ “Вог Аеро Джет”, якою було підвищено вартість закупівлі дизпалива має бути визнана недійсною.

В “Укрзалізниці”, у свою чергу, заявили, що підставами для перегляду цін пального у бік збільшення стали коливання цін пального на ринку і про це свідчили дані “експертних центів”.

Держпідприємство також заявило, що додаткові угоди були укладені законно, бо загальна вартість контракту не збільшилася, а підвищення цін кожного разу не перевищувало 10%.

Представники ТОВ “Вог Аеро Джет” в суді зазначили, що експертний висновок НАБУ щодо на ринку дизпалива не враховував в ціні послугу відтермінування платежу, яку надала залізниці фірма.