Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 13:33

Китай розробляє багаторазовий космоплан, який зможе долетіти до МКС

Китай розробляє багаторазовий космоплан, який зможе долетіти до МКС

КИЇВ. 12 червня. УНН. У Китаї почалися роботи зі створення космічного літака, який буде здатний злітати зі звичайних аеропортів і стикуватися з Міжнародною космічною станцією. Так званий космоплан розробляється Китайською аерокосмічною корпорацією науки (Casic) у рамках амбітної космічної програми Пекіна, повідомляє УНН з посиланням на Straits Times.

Віце-президент аерокосмічної корпорації Лю Шицюань повідомив, що фахівці незабаром повинні приступити до тестування окремих систем незвичайного апарату. За його словами, вже завершилися наземні випробування двигуна. Конструкція і потужність космоплану повинні дозволити йому долітати до МКС і стикуватися з нею.

"Ми досягли великого прогресу у сфері космічних польотів, нам вдалося розробити технічно надійну та доступну за вартістю твердопаливну ракету-носій", - повідомив Лю Шицюань.

Також Лю Шицюань зазначив, що успішно йде робота над вантажною капсулою, що повертається, яка буде готова до запуску в 2019 році.

Нагадуємо, космічна вантажівка Dragon, що належить компанії SpaceX, успішно зістикувався до МКС. Він доставив понад 2,7 тонн вантажу, в тому числі обладнання для 250 наукових експериментів.