Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 03:22
Новини: Політика

План для вступу в НАТО і ЄС слугуватиме реінтеграції Криму і Донбасу - І.Геращенко

План для вступу в НАТО і ЄС слугуватиме реінтеграції Криму і Донбасу - І.Геращенко

Ірина Геращенко

КИЇВ. 12 червня. УНН. План змін в країні для вступу до НАТО і до Європейського Союзу сприятиме реінтеграції Донбасу і Криму. Про це на своїй сторінці у "Facebook" написала перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, передає УНН.

“Ключові пріоритети, над чим ми зосередимося і за що будемо жорстко боротися і битися — це повна імплементація Угоди про асоціацію, включно з адаптацією законодавства і впровадження стандартів НАТО в оборонному і безпековому секторі, в сфері захисту прав людини і екології. Це дуже марудна робота, вона не є цікавою для ЗМІ , на цьому не зробиш скандалів чи піару, але саме це і є ті маркери, які реально дозволять нам стати членами НАТО і ЄС. Причому НАТО є пріоритетом. Маленький нюанс: всі країни останньої хвилі розширення ЄС зі Східної Європи , спочатку доєднатися до НАТО. І я не думаю, що це співпадіння”, — зазначила І.Геращенко.

Вона також підкреслює, що саме членство — це не кінцева мета.

“Але так само, як і з безвізом, це не мрія про блюдечко з кайомочкою, на якому принесуть біопаспорт. Це план змін країни. Цілком реальний. І він так само слугуватиме серйозним аргументом і фактором для реінтеграції Криму і Донбасу. Бо там вже виросло молоде покоління, яке точно в ці дні ностальгує за свободою, і знає, що європейська Україна краще “страны рабов”, — підкреслила перший віце-спікер.

Нагадаємо, за словами П.Порошенка, перспектива членства України в ЄС залежить від реалізації реформ.