Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 03:21

Американські прокурори судитимуться з Д.Трампом через порушення Конституції

Американські прокурори судитимуться з Д.Трампом через порушення Конституції

Дональд Трамп

КИЇВ. 12 червня. УНН. Генеральні прокуратури Вашингтона (Федеральний округ Колумбія) і штату Меріленд подають до суду на президента США Дональда Трампа через отримання його бізнес-імперією платежів і подарунків від іноземних урядів. Про це повідомляє УНН із посиланням на Deutsche Welle.

Позивачі посилаються на статтю Конституції США, яка забороняє державним посадовим особам отримувати подарунки і винагороди від іноземних держав.

Генпрокурор Меріленда Брайан Фрош заявив, що справа пов’язана з небажанням Д.Трампа відокремити особисті інтереси від президентських обов’язків. За його словами, в Конституції чітко записано, що “президент повинен ставити інтереси країни вище від особистих”.

Аналогічний позов уже був поданий проти Д.Трампа на початку року неурядовою організацією з питань етики. Однак державні органи звернися до суду з такого приводу вперше.

Після вступу на посаду президента Д.Трамп передав синам контроль над своїм бізнесом, а не продав його, як, на думку багатьох американців, він мав вчинити, щоб уникнути конфлікту інтересів.

Як повідомляв УНН, перша леді США Меланія Трамп і її син Беррон офіційно переїхали до Білого дому.