Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 20:28

У Кропивницькому з’явиться перша в області гойдалка для візочників

У Кропивницькому з’явиться перша в області гойдалка для візочників

КРОПИВНИЦЬКИЙ. 12 червня. УНН-Центр. У Кропивницькому на базі Центру соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів планують встановити спеціальну гойдалку для візочників, аналогів якій на Кіровоградщині наразі немає. Виготовити конструкцію погодився місцевий виробник. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомила начальник КЗ "Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Фортечної районної у м.Кропивницькому ради" Лілія Місюня.

"Я спілкувалася з місцевим виробником, чи може він спроектувати таку гойдалку. Мені сказали, що зможуть. Конструкція значно відрізняється від звичайної, оскільки має бути ширшою та міцнішою, а також безпечнішою. Вона буде з додатковими кріпленнями та бортиком для фіксації візка", − сказала Лілія Місюня.

За її словами, місцевий виробник погодився виготовити конструкцію вартістю до 10 тис. гривень. Виготовити та встановити гойдалку планують протягом двох місяців. Оплатять роботи місцеві спонсори, з якими наразі ведуться перемовини.

У коментарі кореспонденту УНН-Центр директор департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА Олександр Догаров повідомив, що на території спеціалізованих закладів Кіровоградської області таких гойдалок ще не було.

Нагадаємо, нещодавно на базі центру для дітей інвалідів у Кропивницькому було встановлено та урочисто відкрито ігровий майданчик вартістю 25 тис. гривень. Проте, як зазначає керівник закладу Лілія Місюня, цей майданчик для дітей з інвалідністю не пристосований.