Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 20:24
Новини: Полтава

На Полтавщині запрацював підрозділ поліцейських детективів

На Полтавщині запрацював підрозділ поліцейських детективів

ПОЛТАВА. 12 червня. УНН-Центр. У Миргородському відділі поліції запрацював новий орган досудового розслідування − поліцейські-детективи. Про це повідомив начальник ГУ НП Полтавщини Олег Бех, повідомляє кореспондент УНН-Центр.

"У Миргородському районі впроваджено експериментальний підрозділ "поліцейських-детективів". Новостворений підрозділ нараховує 54 посади, з них 34 − це слідчі криміналістичного забезпечення, 15 − з підрозділів кримінальної поліції, п'ять посад лишаються вакантними. Структура підрозділу складається з двох відділень. Перше − займається розслідуванням тяжких злочинів, друге − розслідуванням злочинів середньої та невеликої тяжкості. Для створення окремого органу були об'єднані наявні підрозділи слідства та кримінальної поліції Миргородського відділу та його структурних відділень поліції: Великобагачанського, Диканського та Шишацького. Триватиме експеримент до 30 березня 2018 року", − зазначив О.Бех.

За його словами, якщо експеримент буде успішним, то цілком можливо, що він буде впроваджений і в інших районах.

Додамо, такі підрозділи були запроваджені також у Запорозький, Львівській, Одеській, Сумській, Харківській та Хмельницькій областях.

Нагадаємо, відсьогодні дорожня поліція запрацювала на Полтавщині.