Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 25 червня 2017 23:41
Новини: Дніпро

Спортсмени з Дніпропетровщини здобули нагороди на чемпіонаті Києва з пауерліфтингу

ДНІПРО. 12 червня. УНН-Центр. Вихованці Межівської спортшколи Дніпропетровської області вибороли дві золоті і чотири срібні медалі на відкритому чемпіонаті Києва з пауерліфтингу. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА, пише УНН-Центр.

Так, Артур Тринька став переможцем у ваговій категорії до 49 кг, у ваговій категорії до 59 кг першість виграв Віталій Пізняк. Друге місце у вазі до 47 кг посіла Сніжана Терновська. Срібні нагороди також вибороли Вікторія Трушлякова у ваговій категорії до 52 кг, Каріна Саул — до 57 кг та Андрій Писаненко — до 83 кг.

У відкритому чемпіонаті Києва з пауерліфтингу змагалися понад 100 учасників, які представили Київ та Київську область, Дніпропетровщину, Житомирщину та Черкащину.

Нагадаємо, діпровська спортсменка здобула "золото" на чемпіонаті України з легкої атлетики.