Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 27 червня 2017 06:27

До Маршу рівності у столиці долучаться 14 одностатевих пар із Кропивницького

До Маршу рівності у столиці долучаться 14 одностатевих пар із Кропивницького

КРОПИВНИЦЬКИЙ. 12 червня. УНН-Центр. До Маршу рівності, що пройде 18 червня у Києві, планують долучитися 14 одностатевих пар із Кропивницького. Вказані особи переважно чоловічої статі. Жінок серед них дві пари. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив регіональний координатор забезпечення сталості послуг для вразливих груп ВБО ВМ "ЛЖВ" Павло Давлєтбаєв.

За його словами, торік участь у марші погодилися взяти 32 представники ЛГБТІ-спільноти з Кропивницького, проте насправді до столиці прибуло 75 осіб.

"Цей марш буде проходити не для того, щоб про себе заявити, а виступити за рівність прав. Акцію проводять для уникнення дискримінації, особливо в соціальних сферах та на законодавчому рівні", − сказав Павло Давлєтбаєв.

За інформацією ініціативної групи "Я поряд", серед кропивничан, які проживають у столиці, до заходу також долучаться близько 10 одностатевих пар та 15 представників ЛГБТІ-спільноти, які не мають пари. 

Довідка УНН-Центр: Марш рівності — хода, що проводиться у Києві наприкінці травня або на початку червня у межах міжнародного форуму на підтримку прав ЛГБТІ-спільноти України "КиївПрайд". Уперше проведення Маршу рівності було заплановане у 2012 році, проте захід не відбувся через загрозу сутичок із противниками акції.