Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 27 червня 2017 06:42
Новини: Вінниця

Цього тижня вінницьким поліцейським вручать автівки "Mitsubishi Outlander"

Цього тижня вінницьким поліцейським вручать автівки "Mitsubishi Outlander"

ВІННИЦЯ. 12 червня. УНН-Центр. Цієї суботи, 17 червня, вінницьким поліцейським вручать автомобілі "Mitsubishi Outlander". Про це під час брифінгу повідомив начальник ГУ НП в області Юрій Педос, передає кореспондент УНН-Центр.

“Автомобілі будуть розподілені по всій області, переважно серед секторів реагування. При розподілі нових поліцейських машин зважали на віддаленість районів та кількість населення. Також вирішили надавати авто для прикордонної зони. "Mitsubishi Outlander" задіюватимуть не лише в містах районного значення, а й у найвіддаленіших населених пунктах. Я самостійно протестував автівки й задоволений їхньою роботою", − сказав Ю.Педос.

Довідка УНН-Центр: Програма розроблена у співпраці з державними та комерційними структурами Японії в межах Конвенції ООН про зміну клімату (Кіотського протоколу). 27 травня 2016 року вона була схвалена протокольним рішенням Кабінету Міністрів України. Вартість проекту із заміни автомобілів Національної поліції становить 958 440 774, 25 грн. Кошти надійшли від японських приватних компаній за договорами в межах Кіотського протоколу.

Автомобіль “Mitsubishi Outlander PHEV” поєднує в собі бензиновий і два електромотори з приводом на всі чотири колеса і можливістю працювати тільки на електричному приводі. Зовні він не відрізняється від свого неелектричного прототипу.

Нагадаємо, Вінницька поліція отримає 18 японських автомобілів “Мitsubishi” — А.Олійник.