Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 22 червня 2017 17:21
Новини: Політика

У СБУ направили звернення щодо двох громадян Придністров’я, які воювали на Донбасі

КИЇВ. 12 червня. УНН. Народний депутат України Ірина Фріз звернулася до СБУ щодо порушення кримінальних справ на двох громадян Придністров’я. Про це вона повідомила в себе на сторінці в Facebook, передає УНН.

“Направила депутатське звернення Голові СБУ пану Василю Грицаку щодо порушення кримінальних справ на двох громадян Придністров’я та оголошення їх у міжнародний розшук за участь у бойових діях на території Донбасу, а також за посягання на територіальну цілісність України під час анексії Криму. Маємо беззаперечні докази та зізнання безпосереднього учасника анексії Криму з ПМР про початок розгортання так званих сил „ополчения“ ще в 2013 році”, — відзначила І.Фріз.

Вона зазначила, що дана інформація свідчить про те, “що ПМР є територією, що використовується з метою дестабілізації ситуації в Україні та підриву її територіальної цілісності”.

“Керівництво так званої самопроголошеної Придністровської республіки має дані про участь своїх громадян в протиправній діяльності проти України”, — додала І.Фріз.

Теги: СБУ, Донбас