Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 24 червня 2017 10:12
Новини: Вінниця

Змагання з волейболу серед державних службовців відбулись на Вінниччині

ВІННИЦЯ. 13 червня. УНН-Центр. За програмою ХVІ Спартакіади серед команд державних службовців апарату облдержадміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних органів центральних органів виконавчої влади Вінницької області пройшли змагання з волейболу. Про це УНН-Центр повідомили у Вінницькій ОДА.

У змаганнях з волейболу взяли участь 6 команд.

1 місце посіла команда Головного управління ДФС у Вінницькій області; 2 місце — команда Вінницької митниці ДФС; 3 місце — команда Департаменту агропромислового розвитку.

Команда переможець нагороджена кубком, команди призерів нагороджені грамотами, а члени команд переможців та призерів нагороджені медалями та грамотами.

Змаганнями з волейболу завершилась програма ХVІ Спартакіади.

У загальнокомандному заліку 1 місце посіла команда Головного управління ДФС у Вінницькій області; 2 місце — команда Головного управління Державної казначейської служби; 3 місце — команда управління фізичної культури та спорту.