Українські Національні Новини
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 28 червня 2017 22:10
Новини: Черкаси

Меморіальні дошки загиблим бійцям АТО встановлять на 26 будинках у Черкасах

Меморіальні дошки загиблим бійцям АТО встановлять на 26 будинках у Черкасах

ЧЕРКАСИ. 13 червня. УНН-Центр. У Черкасах на всіх будинках, де проживали загиблі бійці АТО, встановлять меморіальні дошки. Проект рішення із цією пропозицією ухвалили на засіданні виконкому. Таку інформацію кореспонденту УНН-Центр підтвердила заступник директора департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Юлія Ніконенко.

За її словами, до департаменту соціальної політики звернулася мати загиблого бійця АТО Павла Лазоренка з проханням відшкодувати витрати на виготовлення меморіальної дошки сину. На засіданні виконкомі депутати підтримали пропозицію відшкодувати такі витрати матері бійця та усім іншим черкасцям, які встановлюватимуть дошки на будинках, де проживали загиблі. Загалом таких будинків у місті 26.

“Громадяни встановлюватимуть меморіальні дошки за власні кошти. Після того, як вони звернуться до департаменту організайного забезпечення, їм відшкодують витрати у розмірі 15 тис. грн за кожну встановлену дошку. Проблем із виділенням коштів не має бути”, - розповіла Юлія Ніконенко.

Нагадаємо, у Черкаському інституті пожежної безпеки відкрили меморіальну дошку засновникам навчального закладу.